Saules enerģija Maiju kalendārs Raksti, publikācijas, video Apmācības Kontakti Video Maiju atbrīvošanās Nākotnes ideālā pilsēta
Tonāli 13 laika atslēgas Debespušu enerģijas
Uzzini savu un dienas tonālu: Maiju horoskopi jeb tonāli. 
Video: Maiju kalendārs video lekcija!

Tonālu tabula: 


Tonāls Tonāls latviski Tonāla būtība Enerģijas virziens  Diognāle  Enerģijas loma    Darbības princips
IMIX Avots Dzīvības koks, sākums  Austrumi Radītājs Starteris, aizdedze Sākt
IK Vējš Kosmiskā elpa, kustība  Ziemeļi Dzinējs Spēks, motors Pārvietot, piešķirt jēgu
AKBAL Aka Slēptais potenciāls, noslēpums  Rietumi Navigācija Vara Pasargāt, norobežot
KAN Ķirzaka Dīgstošā sēkla, dzīvesprieks  Dienvidi Produktivitāte Attīstība Svinēt, priecāties
CHIKCHAN Čūska Dzīvesziņa, ķermeņa sajūta  Austrumi Prāts Būtība Dzīvot, just
KIMI Nāve Galvaskauss, formu nomaiņa  Ziemeļi  Atbrīvotājs Starteris, aizdedze Nomainīt, izstumt
MANIK Briedis Ieguvums, Loma  Rietumi  Tēls, veids Spēks, motors Iegūt, tēlot
LAMAT Zaķis Zvaigzne, pievilkšanās  Dienvidi  Skaistums Vara Spīdēt, piesaistīt
MULUK Debesu rasa Informācijas lauks, zināšanas  Austrumi Informācija Attīstība  Zināt, saprast
OK Suns Dvēseļu mītnes sargs, Formas mīlestība  Ziemeļi  Mīlestība Būtība Mīlēt
CHUWEN Pērtiķis Dvīņi (Āksts un Meistars), radošums  Rietumi  Radītājs Starteris, aizdedze Radīt
EB Zāle Kopība, vienota sistēma  Dienvidi  Dzinējs Spēks, motors Mijiedarboties
BEN Niedre Debesu balsti, izaugsme  Austrumi  Navigācija Vara  Augt
XISH Lūsis Pazemes dievības, ideālisms  Ziemeļi  Produktivitāte Attīstība  Slīpēt negludumus
MEN Ērglis Visu redzošā acs, atklāsme  Rietumi  Prāts Būtība Pārredzēt
KIB Grifs  Alķīmiskā uguns, piedošana  Dienvidi  Atbrīvotājs Starteris, aizdedze Aizmirst, izmest
KABAN Māra Kamola tinēja, Evolūcija  Austrumi  Tēls, veids Spēks, motors Attīstīt, izaudzēt
ETZNAB Kramakmens Spogulis, Skatu punkts  Ziemeļi  Skaistums Vara  Nošķirt, atsegt
KAWAK Pērkons Emocijas, Transformācija  Rietumi  Informācija Attīstība  Transformēt
AHAW Dieviņš Valdnieks, visums  Dienvidi  Mīlestība Būtība Būt mīlestībā


IMIX - Avots, dzīvības koks, sākums.

Aizsākuma diena. Vajag uztvert primāro impulsu, apjaust savas saknes. Katrā mīt Radītāja daļa. Katrā no mums ir tēvs, māte un aizstāvis visam dzīvajam.
Tonāla Avots cilvēku klātbūtnē cilvēki vairāk tiecās cienīt tradicionālās vērtības un kļūst atbildīgāki. Šī tonāla pārstāvji atstāj uz apkārtējiem aizbildņa, vecākā brāļa iespaidu un motivē tos uz sasniegumiem.
Sievietes ir pirmatnīgas, atstāj nedadz mežonīgu iespaidu, mīl dzīvniekus un dabu. Mēdz kļūt agresīvas, ja kaut kas nenotiek kā vēlas. Piemīt tendence nerespektēt vīriešus, jo uzkata savu dzimumu par vērtīgāku.
Vīriešos nojaušamas tādas ipasības kā gādība un rūpes par citiem. Jaunībā viņi ciena autoritātes, bet iegūstot pieredzi mīl pamācīt un nereti paši klūst par autoritātēm. Viņi ir nedaudz agresīvi, bet prot to labi nomaskēt.
Avota tonāla pārstāvji ir labi mecenāti, jo viņiem piemīt izteikts aizbildniecības instinkts. Viņi ir labi skolotāji, jo bēni viņus respektē. Tā kā šis tonāls saistīts ar ģenētisko atmiņu, tā pārstāvji bieži manto īpašības no vecākiem un nes dzimtas karmu.

[Atpakaļ]


Vējš, Tolteku, Maiju horoskops IK

IK - Vējš, kustība, kosmiskā elpa.

 Apgarotības dienas. Visas formas atrodas kustībā. Mums šajā plūsmā jāielec sākot dienu ar pozitīvu lādiņu. Kādā vilcienā ielēksim, ar tadu arī brauksim.
Vēja enerģijā dzimušo cilvēku klātbūtnē apkārtējiem dzimsts unikālas idejas. Viņi neizraisa manāmas paliekošas pārmaiņas apkārtējos un neatstāj uz tiem emocionālu ietekmi. Viņu ietekmē cilvēki tiecas būt neatkarīgi.
Sievietes - darbaholiķes, vienmēr atrodas darbībā, bet parasti tiek galā ar ģimenes pienākumiem, kaut gan tas viņām nav pirmajā vietā, jūt nepieciešamību pēc pārvietošanos un pārmaiņām. Ja darbs šo nepieciešamību neapmierina, tad meklē izpausmi hobijos. Apkārtējiem var rasties iespaids, ka viņām pietrūkst sievišķības. Mūža pirmajā pusē parasti izskatās vecākas, bet otrajā jaunākas.
Vīrieši parasti ir vieglas miesas uzbūves, tiem raksturīgas ātras un plastiskas kustības. Viņi  izskatās jaunāki par saviem gadiem. Labi amatnieki, visu laiku kaut ko dara un ir grūti apstāties, tāpēc var sasniegt savā sfērā augstu profesionalitāti, galvenais nosacījums šādiem sasniegumiem ir darbības jomas nemainīšana. Nerespektē sabiedrības normas.
 
[Atpakaļ]

Veļu māja, Tolteku, Maiju horoskops Akbal

AKBAL - Aka, slēptais potenciāls, noslēpums. 

Dvēseles māju diena. Visam, ar ko mēs sastopamies ir savs zemteksts. Visi notikumi sakņojās zemapziņas dzīlēs. Tiek iznestas uz āru patiesas vēlmes.
Akas enerģijā dzimušie cilvēki piešķir lietām svarīgumu. Viņu klātbūtnē apkārtējie jūtas nozīmīgāki, nekā ir patiesībā.Viņi iedod citiem balstu, padara tos”smagākus”.
Sieviete labi maskē savu emocionalitāti, neizrāda savas jūtas. Viņai svarīgs dzīvē materiālais atbalsts, jo ar matriālo vērtību palīdzību dzīvē var iegūt lielāku līdzsvaru. Viņas spēj dziļi ietekmēt cilvēkus ar kuriem kontaktējas. Mēdz atstāt iespaidu, ka rīkojas aiz aprēķina.
Vīrieši atstāj noslēpumainu cilvēku iespaidu un parasti ir mazrunīgi. Viņiem piemīt izteikta seksualitāte un jūtīgums.
Akas enerģijas cilvēki cenšas procesos ieņemt neatkarīgā vērotāja lomu. Viņi nodalās no apkārtējiem un emocijas glabā dziļi sevī. Ja viņi tās izpauž, tad tas var traumēt apkārtējos, jo viņi tās neapstrādā un nav smalkjūtīgi. Noslēgti cilvēki, kas mēdz ilgi sevī glabāt senus aizvainojumus.
 
[Atpakaļ]

Ķirzaka, Tolteku, Maiju horoskops Kan

KAN - Ķirzaka, dīgstoša sēkla, dzīvesprieks. 

Raibās enerģijas diena. Triksteri taisa jokus un Šķiež enerģiju uz nebēdu. Jāatceras, ka vislielākās muļķības tiek darītas ar nopietnu sejas izteiksmi.
Ķirzakas tonāla cilvēku klātbūtnē citiem uzlabojas garastāvoklis, pastiprina cilvēkos humora izjūtu, smieklīgais kļūst vieglāk saskatāms. Viņi atraisa apkārtējos, noņem kūtrumu. Viņu ietekmē citi pievērš mazāk uzmanību lietu kvalitātei.
Sievietes atstāj ļoti seksuālu sieviešu iespaidu, jaunībā ir bez kompleksiem, bet vēlāk pastiprinās sava svarīguma sajūta. Viņas ir izdarīgas, demokrātiskas un jaukas. Attiecībās nav ļoti svarīgi uzmanības pierādījumi, neprasa no vīriešiem īpašu uzmanību pret savu personu. Strādājot kolektīvā automātiski paveic citu neizdarītos darbus.
Vīrieši jaunībā ir kautrīgi, mēdz būt kompleksaini, bet kad kļūst vecāki mainās. Viņi ir zinātkāri un jauki. Bieži kantaktējas ar gados vecākām sievietēm un labi saprotas ar bērniem. Slikti panes alkoholu un psihotropās vielas.
Parasti nav izteikta naudas vērtības izpratne, tāpēc nauda pie viņiem neturas. Viņiem ir peldoša vērtību skala un vērtīgas šķiet tās lietas, kas ir mīļas.

[Atpakaļ]Čūska, Tolteku, Maiju horoskopi, Chickchan

CHIKCHAN - Čūska, dzīvesziņa, ķermeņa sajūta.

 Intuitīvu sajūtu un ķermeniskā prāta diena. Iespēja pieskarties dzīves matērijai un izprast tās būtību. Cieņā vērīgums un apdomība.
Čūskas tonāla zīmē dzimušo cilvēku klātbūtne atsedz citu trūkumus, tāpēc viņi mēdz apkārtējiem likt justies nepilnīgiem. Viņu klātbūtnē cilvēki lietas un notikumus uztver jūtīgāk. Citi šos cilvēkus var atgrūst viņu taisnīguma sajūtas dēļ.
Sievietes ir prasīgas pret sevi, viņu uzmanība mēdz aizķerties aiz sīkām detaļām, un tas viņām var traucēt redzēt kopskatu. Viņas var izsist no līdzsvara dzīves sīkumi, kurus citi nepamana. Pacietīgākas par citiem sieviešu tipiem. Viņām ir cieša saskare ar dzīvi, tāpēc interesanti dzīvot pat darot vienkāršas lietas. Sievietes vēlas, lai viss dzīvē ritētu gludi. Viņām var likties, ka apkārtējie viņām dara pāri, kaut arī patiesībā tā nav. Labāk sajūt procesus, kas notiek viņu ķermeņos, viegli dzemdē.
Vīrieši ir līdzsvaroti, viņiem piemīt sajūta, ka viņi zina un saprot par dzīvi vairāk kā apkārtējie. Uzlādēti ar seksuālo enerģiju. Viņiem ir nepieciešamas zināšanas, kas saistītas ar šīs enerģijas izpausmi. Raksturīga laba reakcija.
Čūskas tonāla pārstāvji vairāk nekā citi apzinās to, ka ir dzīvi biežāk mēz apdedzināties, krasi izjūt ērtības un neērtības. Viņiem jātrenē ķermenis, jo zaudējot lokanību, grūti dzīvot materiālajā plānā. Chikčahn cilvēki visur māk iespraukties, ir ļoti dzīvotspējīgi. No vienas puses viltīgi, tai pašā laikā izteikti godīgi. Viņi manifestē dzīvi.

[Atpakaļ]


Nāve, Tolteku, Maiju horoskops KIMI

KIMI - Nāve, galvaskauss, formu nomaiņa.

 Baltās lapas diena. Savu laiku nokalpojušas formas tiek aizstātas ar jaunām. Nenovēršamība. Pārsteidzoša cilvēku efektivitāte.
Nāves tonālā dzimušie cilvēki vidē ir labs enerģētiskais balasts, pamata enerģija, kas var pacelt citus. Ienākot kolektīvā, viņi vai nu paceļ kādu, vai arī izspiež to no kolektīva.
Par šī tonāla sievietēm rodas iespaids, ka viņas ir mazliet ne no šīs pasaules. Viņas ārēji šķiet maigas , trauslas, neaizsargātas, bet iekšēji ir pašaizliedzīgas un dzīvot spējīgas. Viņām var atslēgties pašsaglabāšanās instinkts. Vīriešiem viņas šķiet kā jaunavas, katru reizi rodas sajūta, ka pārvar pretestību tās iegūstot, tāpēc viņi tām mēdz ļoti pieķerties. Viņu dēļ vīrieši biežāk izdara pašnāvības. Rodas iespaids, ka viņas ar vienu kāju atrodas citā pasaulē.
Vīriešiem piemīt iedzima morālā tīrība, bet dzīvē ir nepieciešamas kardinālas pārmaiņas, lai tā saglabātos. Viņiem grūti mainīt savus uzskatus, bet ja šī pārmaiņa nāk līdz ar kardināliem pavērsieniem dzīvē - tā padara viņus labākus.
Piemīt paradoksāla stūrgalvība, nevar pārliecināt par to, kas ir ārpus viņu pasaules uztveres robežām. Bet viņi spēj paši manīt savu formu. Viņos ir miers, bet nav sirsnīguma arī vājā vieta slēpjas aizvietošanas principā - viņi var aizvietot ar svešu personību savējo, šajā ziņā ir nosliece uz galējībām.
 
[Atpakaļ]

Briedis, Tolteku, Maiju horoskops Manik

MANIK - Briedis, ieguvums, loma. 

Lomu spēles diena. Cilvēki dalās medniekos un medījumos. Spēja saskatīt svarīgāko. Pirkšanas un pārdošanas māksla. Teātris.
Brieža tonālā dzimušie cilvēki piešķir apkārtējiem lomas un koncentrē uzmanību uz sevi. Citi cilvēki pie tiem pievelkas kā pie centra. Šo cilvēku klātbūtne palīdz apkārtējiem noformulēt domas, konceptus, idejas. Viņi darbojas kā vienojošais faktors.
Sievietes pēc dabas ir erudītas, lepojas ar savu izcelsmi, viņām piemīt kaut kas aristokrātisks. Dziļa dvēsele, mīl ceļot. Viņas ir demokrātiskas attiecībās, bet liek vīriešiem apzināties savu vērtību, nav aizspriedumu par brīvām attiecībām. Galvenais, lai vīrietis viņas cienītu.
Vīrieši māk atstāt iespaidu, ka ir nozīmīgāki nekā patiesībā ir. Patīk sievietēm, jo māk projicēt par sevi tāda vīrieša lomu pēc kā sieviete ilgojas. Var būt unikāli pavedēji. Viņi parasti piekopj vienu ģērbšanās stilu, kuru nemaina. Laba saskarsme ar neorganiskām būtnēm.
 
[Atpakaļ]

Zvaigzne, Tolteku, Maiju horoskops Lamat

LAMAT - Zaķis, zvaigzne, pievilkšanās.

 Zvaigznes diena. Katrs no mums ir pašpietiekama vērtība. Pēc tās atzīmes, ko paši sev ieliksim, pasaule mūs arī novērtēs. Pie labā un skaistā - labumi pievelkas.
Zvaigznes zīmes cilvēki apkārtējiem liek strādāt labāk. Viņi padara citus skaistākus un harmoniskākus. Jo spēcīgāks ir šīs zīmes cilvēks, jo labāk viņš akumulē apkārtējās vides brīvo enerģiju.
Sievietes ir strādīgākas, visur iesaistās, bet bieži ar to citiem traucē un maisās pa kājām. Meklē absolūto harmoniju. Bieži neapmierinās ar sasniegto. Viņas pievelk pie sevis skaistas lietas un var būt ideālas mātes.
Vīrieši apveltīti ar lielām enerģijas rezervēm. Tas var izpausties gan kā fiziskais, gan kā mentālais potenciāls. Tomēr ģimenē viegli padodas sievietes vadībai. Viņiem ir grūti nodzīvot bez sievietes ilgstošu laika periodu. Attiecībās ar sievietēm viņiem piemīt izteikts īpašuma instinkts. Plastiski un pielāgoties spējīgi, viņiem pievelkas nauda.

[Atpakaļ]

Debesu Rasa, Tolteku, Maiju horoskopi, Muluk

MULUK - Debesu rasa, informācijas lauks.

 Informatīvo lauku diena. Realitātē izpaužas paterni, kurus nesam no iepriekšējām dzīvēm. Iespēja pieslēgties cilvēces globālajai bibliotēkai. Laiks mācīties.
Rada labāku sapratni starp cilvēkiem apkārtējā vidē. Atvieglo informācijas uztveri apkārtējiem cilvēkiem. Apkārt esošajos cilvēkos veicina produktīvu vīziju. Liek apkārtējiem domāt vienlaicīgi vairākos virzienos( dažkārt tas rada apjukumu). Spēcīgi šī tipa cilvēki palīdz saprasties apkārtējiem no dažādām sociālām grupām.
Unikālas sievietes, kas ar gadiem paliek pievilcīgākas. Vīrietī rada iespaidu, ka viņā ir visas sievietei vajadzīgākās īpašības (Mātes Terēzes līdz prostitūtai). Daudzpusīgas, ja māksliniece, tad darbojas vairākās nozarēs. Savā dzīvē daudz reiz iemīlas, tāpēc uzticīga var būt tikai vīrietim, kurā notiek transformācijas procesi un atveras jaunas personības šķautnes.
Daudzpusīgi un par sevi rada iespaidu kā par zinošiem cilvēkiem, tai pašā laikā zināšanas tiek aiznestas caur emocijām. Apveltīti ar īpašu ietekmi uz pretējo dzimumu. Stratēģiska pieeja seksam. Apkārtējie tiecās viņam ticēt, bet pats bieži vien sev netic, jo no informācijas pārbagātības rodas šaubas par tām, kuras ir derīgas un kuras ir nederīgas. ( 60% no ASV prezidentiem ir Debesu Rasas zīmē dzimuši).

[Atpakaļ]


Suns, Tolteku, Maiju horoskops OK

OK - Suns, Dvēseļu mītnes sargs, mīlestība pret formu.

 Formu materializācijas un dematerializācijas diena. Mēs saskatam tikai to, ko mīlam. Iespēja apjaust savu cilvēcisko formu.
Sava dzimuma pārstāvji rada nemieru, pretējais dzimums drošības sajūtu. Viņa ietekmē cilvēki atceras par savu izskatu.
Seko modei vai ir individuāls stils. Ja ir neattīstīts psihotips, piemīt kaut kas no „Kuces”. Var aizķerties aiz vīrieša smaržas un sekot tam ļaujot sevi izmantot. Labas dotības biznesā. Mīl noformēt savu dzīvi ar materiālajām vērtībām. Atradīs katrai formai pielietojumu. Skaļa balss. Kaut arī paši nav agresīvi, vienmēr gatavi citu vīriešu uzbrukumam. Mīl savus darba instrumentus un aksesuārus, pieķeras lietām. Daudz zina par materiālajām formām, mīl formas.
 
[Atpakaļ]

Rūķis, dvīņi Tolteku, Maiju horoskops Chuwmen

CHUWEN - Pērtiķis, dvīņi(āksts un meistars), radošā dzirksts.

 Zemes un Debesu vienotības diena. Kā sauc - tā atskan. Sadzīves maģija darbojas visās dzīves jomās. Katrā no mums mīt Pīters Pens un Alise Brīnumzemē.
Ienes apkārtējā vidē jocīguma elementus. Neitralizē spriedzi. Viņu ietekmē rodas parodijas. Atver pārējiem pasaules smieklīgās un absurdās puses.
Sievietēm raksturīga nedrošība, bērnišķība, dzīvā iztēle, ignorē sievišķības etalonus gan apģērbā , gan dažreiz uzvedībā. Padodas rokdarbi. Piemīt spēja likt mīlēt no attāluma. Atgādina bumbu ar laika degli, emocionālais sprādziens, kura laikā viņa kā salūts atveras. Rūķa sieviete nav pretenciozas. Viņās nav nekas samākslots un neīsts. Noformē lietas ar bērna vieglumu un vienkāršību.
Vīrieši ir kautrīgi, drosmīgi, bet cenšas to neparādīt, iedomīgi dziļi kustībā uzskata sevi par izredzētiem par augstākiem nekā pārējie, attiecas pret sievietēm kā pret lellēm. Var strauji nomainīties garastāvoklis. Glīts rokraksts.
Talantīgi cilvēki, ātri viss padodas, bet bieži vien neattīsta savus talantus līdz galam, jo ātri zūd motivācija.
 
[Atpakaļ]

Zāle, Tolteku, Maiju horoskops EB

EB - Zāle, kopība, vienota sistēma.

 Garīgo ceļabiedru diena. Grupu darbs. Savstarpējā pašpalīdzība. Apjausma, ka Tu esi viens no daudziem un ļoti vajadzīgs.
Citos cilvēkos rada mājīgu drošības sajūtu. Daļēji zūd pašaizsardzības instinkts. Rodas kopības sajūta. Enerģijas nododas tālāk tai vienmērīgi sadaloties starp visiem proecesā iesaistītajiem cilvēkiem. Vienlīdzība, brālība, draudzība.
Šī tipa sieviete ideāli papildina vīrieti, izceļ vīrieti. Ārkārtīgi plastiskas, spējīgas piemēroties apstākļiem. Var būt ļoti līdzīgas saviem vīriem, partneriem. Bieži jūtās kā garīgās dzīves principu novadītāja reālajā dzīvē.
Redz visu sev apkārt vienlīdzīgu, bet pats sevi uzskata par nedzaudz augstāku. Attiecina sevi uz kādu egregoru. Redz sevi kā svarīgu daļiņu no kopējā veseluma. Visu laiku gaida, ka kāds viņu piešķils, aizdedzinās. Ideālists. Sievieti uztver kā biedreni un prasa, lai viņa būtu uzticīga viņa ideāliem. Ne attīstīts – attieksies kā pret kārtējo aitu no ganāmpulka.

[Atpakaļ]Niedre, Tolteku, Maiju horoskopi, BEN

BEN - Niedre, debesu balsti, izaugsme.

 Mērķa diena. Pārvalda Latvijas egregoru. Prasa skaidru sasniedzamā mērķa apjausmu. Palīdz caur "adatas aci" izkļūt no grūtām situācijām.
Saliek apkārtējos cilvēkus savās vietās pēc statusa, autoritātes un sociālās nosacītības.
Sievietēm rodas iespaids, ka lido pa mākoņiem, tai pašā laikā specifiski izpaužas specifiskas īpašības, kas saistās ar vērtēšanu un skaitīšanu. Labas administratores. Augstu vērtē statusu. Sportiskas, ietiepīgas. Bieži tiecas vadīt savus vīrus un dēlus.
Vīrieši var būt gudri, bet izskatīties padumji.
Tiecas pēc ideāla. Pietrūkst objektivitātes. Taisnvirziena domājošie, redz vienā virzienā. Savu dzīvi redz kā taisni, kas sadalīta pa posmiem. Ārkārtīgi kompetenti nozarē, kas saistīta ar profesionālo darbību, bet reālajā dzīvē bieži grūti izdarīt izvēli starp diviem iespējamajiem variantiem.

[Atpakaļ]


Lūsis, Tolteku, Maiju horoskops Ix

XISH - Lūsis, Pazemes dievības, ideālisms.

 Darba rezultivitātes un brīnumu diena. Nākas pieslīpēties realitātei. Efektīvi izmantot visdažādākās formas un izaicinājumus.
Viņu ietekmē cilvēki tiecas manīties, nes sev līdzi pozitīvas, bet sāpīgas pārmaiņas. Cilvēki paliek ciniskāki.
Sievietes ir darbīgas, labi sanāk arī vīriešu darbi. Māk būt ļoti mīļas un jaukas. Tomēr pēc būtības ir plēsonīgi kaķīši ar asiem zobiņiem. Piemīt šamanisks pasaules skatījums. Spēja redzēt cilvēku pasauli kā spēles laukumu, kur katrai figūrai ir savas pielietojums, tomēr mīl sevi tiražēt, grib visur atstāt savus nospiedumus. Cenšas būt perfektas savā ārienē.
Vīrieši nav sentimentāli. Tāpēc meistarīgi iedarbojas ar citām formām. Sasniedz ļoti lielu darba efektivitāti, izmantojot neparastas darba metodes. Cenšas būt meistari jebkurā praktiskajā darbā.
Šo cilvēku misija ir padarīt lietas kvalitatīvākas, labākas. Labi redz tumsā. Cenšas būt perfekti sīkumos. Piemīt specifiska humora izjūta ar sarkasma piegaršu. Var savienot lietas tā, lai rezultāts būs līdzīgs brīnumam.
 
[Atpakaļ]

Ērglis, Tolteku, Maiju horoskops Men

MEN - Ērglis, visu redzošā acs, atklāsme.

 Plašo horizontu diena. Iespēja ieraudzīt savu Zemes dzīvi no augstākā skatpunkta. Ar iedomības spārniem lidojošos var piemeklēt Ikara liktenis. Režisoru un manipulatoru laiks.
Cilvēki ar tonālu ērglis liek apkārtējiem paskatīties uz dzīvi plašāk, liek apkārtējiem inteliģentāk uzvesties. Spēj aizraut apkārtējos ar ideju. Kontaktējoties ar viņu mazāki cilvēki jūtas maznozīmīgāki. Lielos savukārt Ērglis samazina. Viņš vienmēr prasa pret sevi cieņu un uzmanību. Apkārtējie automātiski sāk sevi salīdzināt ar šī tipa cilvēkiem.
Sievietes var radīt par sevi iespaidu, ka viņām ir augstāks statuss nekā patiesībā. Ar šīs zīmes sievieti vīrietis jūtas mazāks nekā patiesībā. Sieviete pārņem partnera enerģiju.
Profesors, ideālists, plānotājs, izskatās pēc zinoša cilvēka. Āriene mainīga, viegli radīt par sevi inteliģentu iespaidu. Problēmas ar personīgā svarīguma kompleksu.
Viegli krīt histērijā, var piemist gaišredzības spējas.
 
[Atpakaļ]

Pūce, Tolteku, Maiju horoskops Kib

KIB - Grifs, alķīmiskā uguns, piedošana.

 Piedošanas diena. Mēs atbrīvojamies no liekā un sadedzinam tiltus ar nevēlamiem apziņas paterniem. Ļaujam aizšķilties apskaidrības un iedvesmas liesami.
Grifa tonāla pārstāvju klātbūtnē naudai zūd vērtība. Paši to neapzinoties atgādina citiem cilvēkiem par materiālo vērtību nenozīmīgumu, īslaicīgumu. Atbrīvo cilvēkus no pārpalikumiem.Viņu klātbūtnē pazūd laika izjūta.
Sievietes ir drosmīgas, apkārtējiem var šķist bezkaunīgas. Mēdz būt neliela auguma, bet apveltītas ar spēcīgu enerģiju. Kā mazas raganiņas. Iekšējā uguns liek atrasties nepārtrauktā darbībā. Kaislīgas. Piemīt mednieces instinkts.
Vīrieši attiecas pret naudu kā pret enerģiju. Pēc dabas ir bezbailīgi darbojas gan ar saprātu gan ar enerģiju.spēj iegūt enerģiju it kā no nelitderīgām lietām.bet nemāk krāt naudu.Nav īpašuma instinkta.Intelektuālā enerģija realizējas darbā. Pēc izskata var atgādināt gan mācītājus , gan bandītus.tas ir instinkts , kas koncentrējas uz lietu būtību , neviss uz detaļām. saprāts , kas ignorē detaļas kopējā veseluma vārdā.

[Atpakaļ]

Māra, Tolteku, Maiju horoskopi, Kaban

KABAN - Māra, kamolā tinēja, evolūcija.

 Radošā prāta diena. Šķietami sīkumi iegūst nozīmi un sastingušas situācijas sāk kustēties. Iespēja ieraudzīt, ka aiz vientuļa koka slēpjas vesels mežs.
Māras tonāla sievietes ir ļoti saprātīgas, kas labi mācās no dzīves pieredzes. Cīnās par līdztiesību ar vīriešiem. Ātri aizsvilstas dusmās. Mīl spēcīgi, tin ap sevi jūtas. Bieži vientuļas cīnītājas pret netaisnīgo pasauli. Gudras sievietes, bet grūti apstādināt savas emocijas. Greizsirdīgas , tiecas aiziet pārspīlējumos.
Tonāla vīrieši - var pavilkt lielu vezumu, forsētais dzinējs. Produktīvie domātāji, piemīt tieksme tīt ap sevi prātu. Var aiziet arī pārspīlējumos. Atrod kaut ko ar ko aizraujas, veido ap sevi struktūras, tendēti iet plašumā. Daudz zinātnieku-praktiķu. Uzlabo jau esošo un attīsta to lietderību.

[Atpakaļ]


Spogulis, Tolteku, Maiju horoskops Etnzab

ETZNAB - Kramakmens, spogulis, skatu punkts.

 Patiesības diena. Izjūtas var kļūt skaudri melnbaltas. Šķelšanās. Pilnībā redzama viena no realitātes skaldnēm. Dvēseles ķirurģija.
Cilvēki ar šo tonālu atsedz formu patieso būtību. Izejot kolektīvā, kur ir slēgts konflikts, kolektīvs sadalās divās frontēs. Ar savu klātbūtni parāda cilvēkiem jebkuras subjektīvās patiesības otru pusi. Neērti lieliem kolektīviem, jo atsedz lietu būtību ar ko izraisa pretreakciju. Dažreiz provocē asu, iespējams vardarbīgu savstarpējo cilvēku saskarsmi. Var būt kā ķirurga nazis, kurš izgriež augoni no vesela ķermeņa.
Sievietēm var piemist sadomazohistiskas tendences, pašuzupurēšanās, krasi spriedumi. Spēj rīkoties bez mazākā žēluma pret sevi un apkārtējiem. Tiecas nodalīt cilvēkus divās kategorijās: vienā pret kurām ir dziļi vienaldzīgas, otrā pret kuriem izjūt dziļas jūtas. Kāda cilvēka dēļ var atteikties no savas personības, ja uz kaut ko koncentrējas var nepamanīt, kas notiek apkārt. Neatkarīgi no viņas rīcības ģimenē, bērni viņas respektē. Sieviešu emocionālais stāvoklis atspoguļojas ārējā izskatā. Lēnāk noveco. Piemīt jaunības maksimālisms.
Vīrieši ir racionāli mistiķi. Nepazīst žēluma, kad tiek skarti subjektīvās taisnības pamatprincipi, bet var būt arī vieds un ataino lietu savstarpējo saistību un nedalāmību. Jūtu ir maz , bet tās var izpausties diezgan asi priekš viņa un apkārtējiem. Ar savu izskatu, emocionālo reakciju spēj atspoguļot to, kas notiek apkārtējā vidē.
 
[Atpakaļ]

Pērkons, Tolteku, Maiju horoskops Kawak

KAWAK - Pērkons, emociju transformācija.

 Pārpilnības diena. Visplašākā izjūtu gamma - dāsnums, sirsnība, eiforija, ekstrēmisms. Spēja mainīties līdz ar vidi arī nosaka šīs dienas panākumus.
Lipīgs noskaņojums. Pērkona tonāla cilvēka klātbūtnē vides emocionālais stāvoklis sabiezē. Spēj dot apkārtējiem cilvēkiem emocionālās pilnības sajūtu. Apkārtējās formas un cilvēki tiecas mainīties. Var būt labi dziednieki, jo veicina gan cilvēkos, gan vidē transformāciju jeb mainību.
Pērkona enerģijas sievietes ir ārkārtīgi emocionālas, manās noskaņojums vairākas reizes dienā, ļoti liela empātija var nolasīt citu cilvēku emocionālo stāvokli. Pārspīlē attieksmi pret saviem tuviniekiem. Apkārtējiem var rasties sajūta, ka viņas ir pārāk daudz. Dažreiz apkārtējiem liekas pārlieki uzspēlētas un sievišķīgas. Ir spējīgas rīkoties vīrišķīgi. Ik pa laikam notiek spēcīga emocionālā izlādēšanās.
Vīriešu kārtas šī tonāla pārstāvji ir uzspēlēti vīrišķīgi, rodas iespaids, ka viņi tēlo vīrieša lomu, bet tēlo labi. Klusētāji, daudz nerunā, Rodas iespaids , ka tie ir viņi, kas maz runā, bet padara lielus darbus. Loti rūpējas par ģimeni, liela emocionāla saistība. Neattīstīts vīrietis no emociju pārpilnības var uzvesties kā sieviete. Var izlādēt emocionālo enerģiju caur sportu.
 
[Atpakaļ]

Dieviņš, Tolteku, Maiju horoskops Ahaw

AHAW - Valdnieks, Dieviņš.

 Mūžības diena. Dieva diena. Spēja būt šeit un tagad. Panākumus nosaka cilvēka garīgās substances kvalitāte dotajā laika brīdī.
Pozitīvi ietekmē apkārtējos cilvēkus. Var atnest tiem mieru. Noņem apkārtējiem spriedzi var būt ilgstoši pozitīvi.
Sievietēm piemīt izteikti sievišķīga miera sajūta, it kā nav no šīs pasaules. Atstāj ideālas sievas iespaidu. Piemīt vieglums, spējīga piedot, saprast un pieņemt visu. Nespēj nosodīt nevienu. Tomēr tas neliedz viņai apzināties savu vērtību. Vīriešu naudu viņas tērē neskaitot. Nepieciešams attīstīties, jo savādāk uzkrājās apkārtējās vides negācijas.
Ja zīmes enerģija ir apgūta, tonāla vīrieši rada cilvēkos autoritātes iespaidu. Cilvēka personība izpaužas visdažādākajos veidos.

[Atpakaļ]