Saules enerģija Maiju kalendārs Raksti, publikācijas, video Apmācības Kontakti Video Maiju atbrīvošanās Nākotnes ideālā pilsēta
Tonāli 13 laika atslēgas Debespušu enerģijas

Tonali, debespuses, maiju horoskopu zīmju struktūra
Austrumi - Avots, Čūska, Debesu rasa, Niedre, Māra. Austrumu tonālu dienās laiks izpaust personīgo iniciatīvu. Pārsvars ir tam, kurš uzsāk dialogu. Panākumu gūšanai nepieciešams skaidri un īsi formulēt nodomu. Noder dzīves prakstiskā pieredze un zināšanas. Dusmas uz sevi vai citiem vajag novirzīt vēlmē uzvarēt.
Austrumu tonāla pārstāvju krāsa ir mazliet oranža. Viņu apziņas laukā var konstatēt, kaut ko līdzīgu plankumam uz Jupitera. Tas ir pastāvīgi funkcionējošs enerģētiskais virpulis. Austruma tipa cilvēki ir praktiski, bieži greizsirdīgi, ātri sadusmojami, apveltīti ar vēlmi visur uzvarēt, būt pirmajiem. Viņi ir mērķtiecīgi dzīves plānotāji. Dažreiz mēdz būt izcili ietiepīgi un tuvredzīgi. Pieskaras materiālajai pasaulei ļoti cieši, labi izjūt detaļas un nianses. Pirms pieņem lēmumus, vienmēr domā. Stresa situācijās viņi nosarkst. Austrumu tips nosprauž mērķi un dara. Iedzimta ziņkārība, vēlme saprast. Grib pēc iespējas vairāk iegūt no dzīves. Nedarīs neko, ja tam neredzēs mērķi. Lai notiktu attīstība, nepieciešama apzināta rīcība, virzīšanās uz mērķi. Instinktīvi rūpējas par savu veselību. Šī tipa cilvēki labāk jūt savu ķermeni, šī iemesla dēļ var būt labs mediķi. Ir arī labi administratori, jo tiecas visu salikt pa plauktiņiem. Darbībai piemīt pakāpeniskums, it kā pārslēdz jaudu, no mazākas uz lielāku.Ziemeļi - Vējš, Nāve, Suns, Lūsis, Spogulis. Laiks efektīvi reaģēt uz vides apstākļiem. Pārsvarā atbildētāja pusē. Kas šajā dienā zobenu pacels, no tā arī visdrīzāk kritīs. Panākumu gūšanai nepieciešama rīcība. Noder intuīcija un savlaicīga reakcija uz ārējās vides ietekmi. Bailes no apkārtējās vides vajag novirzīt efektivitātē, kas izriet no pilnīgas dzīves un nāves faktu pieņemšanas.
Ziemeļu tips ir apveltīts ar bālu atspīdumu, it kā apziņas lauka olu klātu plāna ledus kārtiņa. Ziemeļu tonāla cilvēkus var atpazīt tuvā kontaktā. Starp viņiem un sarunu biedru jūtama enerģētiskā lauka robeža. Ziemeļi nelaiž svešniekus savā perifērijā. Viņi ir mazliet nervozi, no apkārtējās pasaules mazliet baidās un cenšas sevi nodalīt no pārējiem. Viņu ķermenis reaģē uz apkārtējo vides kairinājumiem ar kustībām, runājot daudz žestikulē. Viņu galvenais pluss ir efektivitāte. Augsts darbības lietderības koeficents. Ja tiek pārvarētas iedzimtās bailes ziemeļi sasniedz pārsteidzošu aukstasinību un objektivitāti. Lēmumus pieņem praktiski nedomājot. Stresa situācijās nobāl. Ziemeļu cilvēki mēdz kaut ko darīt vides impulsu ietekmē. Ziemeļu enerģijas pārstāvjiem jācīnas ar bailēm, kas bloķē savlaicīgu un efektīvu rīcību. Ātri pieņem lēmumus. Mēdz pārlieku aizrauties ar pasaules formām un pieķerties tām. Vairāk redz apkārtējos, nekā sevi. Uztver savu ķermeni, kā apziņas nēsātāju. Var palikt nerealizēti, jo trūkst darbības impulss. Neredz nianses, skatās uz pasauli sadalot visu 2 pretmetos (kā melbaltā fotogrāfijā). Gaisma / Tumsa, Slikts / labs, Vajag / Nevajag.
 


Rietumi - Aka, Briedis, Pērtiķis, Ērglis, Pērkons. Meistaru diena un laiks. Mūsu jūtas ietekmē un maina vidi ap mums. Viss ir savstarpēji saistīts. Mēs saucam un pasaule atsaucas. Mēs paši izvēlamies būt par upuri vai cīnītāju. Milzīgs radošās iedvesmas potenciāls. Iespējams aizlidot uz "skumju spārniem". Žēlumu pret sevi un skumjas jānovirza spējā sajust pasauli sensitīvā līmenī.
Rietumu tonāli dod saviem aizbilstamajiem talantu maskēties, kā hameleoniem. Gaismas avots viņu enerģetiskajā laukā ir grūti nosakāms. Viņi mirgo. Atšķiras no pārējiem ar spēcīgu, dažreiz nekontrolējamu iztēles spēju. Rietumi manipulē ar jūtām. Paši to neapzinoties saskarsmē ar citiem vienmēr pieņem kādu lomu, kuru uzdod, kā savu patieso būtību. Spēj pārliecināt. Dažreiz mēdz būt sentimentāli līdz bērnišķībai, un idejiski līdz fanātismam. Labi izjūt apkārtējo telpu. Savus lēmumus nosapņo. Stresa situācijās kļūst nekontrolējami. Viņu rīcību vada sajūtas. Jūtīgi. Ideālisti. Tomēr mēdz slēpt savu patieso būtību. Atbild uz jautājumu ar jautājumu. Labi aktieri. Piemīt jūtu dziļums un sensitivitāte. Spēj projicēt savas izjūtas uz apkārtējiem, radīt atmiņā paliekošus tēlus. Jebkurā savā darbībā ieliek jūtas. Bieži vien pārspīlē vai samazina savu nozīmību. Var strauji bez acīmredzama iemesla mainīties noskaņojums. No personīgā lieluma mānijas līdz absolūtam mazvērtības kompleksam. Viegli kļūst par ideju fanātiķiem un spēj aizraut arī apkārtējos. Labi, ja ideja nav pilnīgi atrauta no realitātes.
 


Dienvidi - Ķirzaka, Zaķis, Zāle, Grifs, Dieviņš. Rezultātu diena. Mēs saņemam algu, atbilstoši savai vērtībai un itrīs iepriekšējās dienās paveiktajam darbam.
Dienvidu tonāla pārstāvji savukārt ir „mīksti un pūkaini”, kā vates kamoli. Viņiem nav krasi izteiktas apziņas lauka olas robežas, tāpēc kontakts ar viņiem nesagādā apkārtējiem enerģētiskās neērtības. Starp dienvidu tipa pārstāvjiem atrodamas vislabākās sievas un uzticamākie partneri. Enerģētiskie resursi ievērojami, bet grūtības ar patstāvīgu lēmumu pieņemšanu. Apkārtējie viņus bieži izmanto kā enerģijas donorus, bet dienvidiem tas nav postoši. Viņu resursi ātri atjaunojas un brūces ātri sadzīst. Apveltīti ar lielāku dzīvesprieka devu nekā pārējie, tāpēc pasaulē jūtas omulīgi un to mīl. No stresa situācijām cenšas „izpeldēt”. Dienvidi dara lietas, lai iegūtu no tām enerģiju. Ja enerģija jau ir, tad tiecas atdot to apkārtējā vidē. Nauda pie viņiem pievelkas, bet viņi to nekrāj priekš sevis. Mīl par kādu rūpēties. Bet paši nemeklēs aizbilstamo. Cilvēks pakļaujas laika straumei, un gaida ko dzīve piedāvās. Dienvidu tips mēdz labi akumulēt apkārtējās vides enerģiju, bet par slinku lai apzināti to meklētu. Nav konfliktējošs, labi iejūtas kolektīvā. Atšķirībā no iepriekšējiem, šim tipam ir absolūti svešs mazā diktatora komplekss. Viņi necenšas uzspiest savu gribu apkārtējai videi. Spēlē respektējot vides uzstādītos noteikumus.