Saules enerģija Maiju kalendārs Raksti, publikācijas, video Apmācības Kontakti Video Maiju atbrīvošanās Nākotnes ideālā pilsēta
Maiju civilizācijas zināšanu noslēpums
 

Maiju civilizācijas zināšanu noslēpums – saules un galaktikas enerģijas.
   
  Zem nosaukuma „Maiju civilizācija”:- grandiozā arhitektūra; - astronomija; - matemātiskie aprēķini; - gan civilizācijas varenība. Lai kādas nebūtu to izcelsmes rašanās versijas, mūsdienu apziņas līmenis ļauj novērtēt šo zināšanu nozīmi pastāvošajā realitātē notiekošo procesu likumsakarībās.

No saules akmens par saules enerģiju, līdz secībā paustiem enerģiju veidiem.

 

 

Termins  „ Maiju astraloģija”- ietver sevī vairākus kalendārus, kas darbojas paralēli viens otram. No kuriem – svētais kalendārs, kas nosaka visu procesu pamatu ir Saules enerģētikas atainojums, jeb COLKIN. 
COLKIN – tulkojumā : COL – skaits; KIN – diena, solis. Kalendāra mērvienība ir viena diena, kad Zemei apgriežoties ap savu asi uz Zemes nomainās enerģija. Saule enerģiju raida noteiktā secībā un tādā veidā katrai dienai ir sava enerģija. Noteikta secība veido noslēgtu ciklu. 20 x 13 ir 260 dienas – Saules enerģētiskais  gads(20 Saules enerģijas, kas izpaužas 13 vibrācijās). Tieši šis kalendāris – kas pauž visu notiekošo procesu veidošanos uz Zemes, tika turēts noslēpumā no parastās maiju tautas. Tāpat mūsdienās – informācija dod zināmu varu pār tiem, kam šāda informācija nav pieejama.

 


Maiju kalendāri:

  1.  Colkin - saules enerģētiskais gads (260 dienas)
  2. Venēras cikls - 584 dienas
  3. Zemes cikls - 365 dienas
  Piramīdas, Maiju piramīda Meksikā, Maiju kalendārs 
       
       

David Wilcock stāsta par kosmisko enerģiju (mūsu galaktikā tā translējas caur sauli) ietekmi uz evolūciju un zinātniskiem pētījumiem tajā jomā.

Saules enerģiju ietekme
Saules enerģiju ietekme
Maiju saules kalendāra cikla attēlojums
Maiju saules kalendāra cikla attēlojums
Maiju veidotais Saules akmens
Maiju veidotais Saules akmens
Meksikas piramīda
Meksikas piramīda